JÁ TO DÁM!
Na webu uznekourim.jatodam.cz se dozvíte, jak přestat kouřit, můžete si tady koupit sadu pomůcek,
která vám odvykání usnadní, a najdete zde spoustu zajímavých informací.

Kuřácká kalkulačka - osobní statistika

Kuřácká kalkulačka vám to spočítá. Stačí, když tady vpravo »»» zadáte, kolik cigaret v průměru denně vykouříte a kolik let kouříte. Na základě těchto dvou čísel lze získat spoustu údajů.

Co všechno kuřácká kalkulačka počítá?     

Kuřácká kalkulačka vám poskytne informace o tom, kolik cigaret jste celkem vykouřil/a a kolik peněz vás to stálo. Cena je přepočtená na současnou dobu a vzali jsme jako referenci levné cigarety za 70 Kč. Dále lze jednoduše spočítat, kolik ušetříte, když kouřit přestanete. Přibližně lze odhadnout, kolik dehtu jste za tu dobu přijal/a do svých plic a jaké průměrné riziko rakoviny plic máte. Čísel je tam ale ještě víc, tohle byla jen ta základní.

Je kuřácká kalkulačka zdarma?
Ano, tato kuřácká kalkulačka je úplně zadarmo.

Proč mám zadávat svůj e-mail?
Na mail dostanete svou osobní kuřáckou statistiku. O svou mailovou adresu se nemusíte nijak bát, je uložena pouze u nás v databázi a nikomu jinému ji neposkytneme. Občas vám na mail pošleme nějaké zajímavé informace, a když o ně nebudete stát, můžete se kdykoli odhlásit.

 

Zdrojová data pro výše uvedené výpočty: Světová zdravotnická organizace (WHO), Ministerstvo zdravotnictví USA, Počítáno na cenu jedné krabičky cigaret: 70 Kč

Zkusili jste už všechno - vůli, náplasti, žvýkačky, léky, sázku - a nic?

Máte ještě další možnost: získat klid, motivaci a odpor vůči cigaretám. Z pohodlí domova, levně a hned.
Pro další informace klikněte sem